Gimnazjum w Grzegorzewie

Get Adobe Flash player

 


Rok szkolny 2015/2016

W minionym roku szkolnym wyróżnienie za najlepsze wyniki nauczania otrzymali następujący uczniowie:

1. Andrzejczak Maja III a
2. Danielski Kacper Mateusz III a
3. Jaworski Mateusz Konrad III a
4. Jóźwiak Nina III a
5. Marciniak Sylwia III a
6. Rosiak Patryk III a
7. Sanigórska Julia III a
8. Szafrański Piotr III a
9. Szurgot Weronika III a
10. Szurgot Wiktoria III a
11. Andrzejczak Daria III b
12. Kacperska Aleksandra III b
13. Majkowska Natalia III b
14. Mielcarek Wiktoria III b
15. Mituta Justyna III b
16. Stachowicz Natalia III b
17. Wąsik Martyna III b
18. Bartosik Monika III c
19. Kikosicki Patryk III c
20. Kubsik Julia Natalia III c
21. Kubicki Kacper Krystian III c
22. Bagiński Michał Waldemar II a
23. Glapiak Justyna II a
24. Gwiaździńska Dominika II a
25. Litwin Weronika II a
26. Pietrzak Mateusz II a
27. Stegenta Jakub II a
28. Cicha Klaudia II b
29. Stasiak Sara Anna II b
30. Sendziak Paulina II b
31. Grabowska Martyna Marta II c
32. Zaczek Jakub II c
33. Kurdek Wiktor I a
34. Banasiak Emil I b
35. Leszcz Sandra I b
36. Materla Bartłomiej I b
37. Materla Jakub I b
38. Czerwiński Igor Michał I c
39. Gadomski Jakub Cezary I c
40. Leszcz Filip I c
41. Pasik Wiktoria I c

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników w nauce
oraz przykładnego zachowania.

Rok szkolny 2014/2015

W minionym roku szkolnym wyróżnienie za najlepsze wyniki nauczania otrzymali następujący uczniowie:

Bałdyga Natalia IIIa
Górnik Anna IIIa
Leszcz Andżelika Beata IIIa
Rybczyński Maciej IIIa
Żelaszkiewicz Aleksandra IIIa
Oparcik Aleksandra IIIb
Skibińska Karolina IIIb
Bączkiewicz Klaudia IIIb
Bek Izabela IIIb
Sędziak Agnieszka IIIb
Szymon Czerczak IIIc
Marta Weronika Misiak IIIc
Piotr Jan Misiak IIIc
Izabella Magdalena Okupska IIIc
Danielski Kacper Mateusz IIa
Justyna Weronika Mituta IIb
Natalia Majkowska IIb
Natalia Anna Stachowicz IIb
Aleksandra Kacperska IIb
Martyna Natalia Wąsik IIb
Bartosik Monika IIc
Kubsik Julia Natalia IIc
Kubicki Kacper IIc
Bagiński Michał Waldemar Ia
Bałdyga Daria Sandra Ia
Glapiak Justyna Ia
Gwiaździńska Dominika Ia
Lewandowska Paulina Dorota Ia
Litwin Weronika Ia
Pietrzak Mateusz Ia
Stegenta Jakub Ia
Cicha Klaudia Ib
Stasiak Sara Ib

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników w nauce
oraz przykładnego zachowania.

 

Rok szkolny 2014/2015  -  I semestr

W minionym semestrze wyróżnienie za najlepsze wyniki nauczania otrzymali następujący uczniowie:

1.      Michał Bagiński - I a
2.      Daria Bałdyga - I a
3.      Justyna Glapiak - I a
4.      Dominika Gwiaździńska - I a
5.      Weronika Litwin - I a
6.      Mateusz Pietrzak - I a
7.      Jakub Stegenta – I a
8.      Sara Stasiak – I b
9.      Klaudia Cicha - I b
10.    Kacper Danielski - II a
11.    Wiktoria Szurgot – II a
12.    Justyna Mituta – II b
13.    Natalia Majkowska – II b
14.    Natalia Stachowicz – II b
15.    Aleksandra Kacperska - II b
16.    Martyna Wąsik - II b
17.    Wiktoria Mielcarek – II b
18.    Monika Bartosik – II c
19.    Kacper Kubicki – II c
20.    Julia Kubsik – II c
21.    Aleksandra Oparcik – III b
22.    Karolina Skibińska - III b
23.    Agnieszka Sędziak – III b
24.    Piotr Misiak - III c
25.    Marta Misiak - III c
26.    Szymon Czerczak – III c

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników w nauce
oraz przykładnego zachowania.

Rok szkolny 2013/2014 - II semestr
W minionym semestrze wyróżnienie za najlepsze wyniki nauczania otrzymali następujący uczniowie:


1.      Jabłońska Sandra  - III a
2.      Kaczmarek Robert – III a
3.      Olczyk Aleksandra – III a
4.      Siwińska Martyna – III a
5.      Szczęsna Katarzyna – III a
6.      Werowska Klaudia – III a
7.      Antkiewicz Marcin – III b
8.      Jaworek Monika  - III b
9.      Kubiak Dominika – III b
10.    Ligocka Justyna – III b
11.    Pietrzak Paulina  - III b
12.    Przybyszewska Anna  - III b
13.    Sobański Szymon – III b
14.    Urbaniak Katarzyna  - III b
15.    Antkiewicz Łukasz – III c
16.    Białasik Jan – III c
17.    Fila Dagmara – III c
18.    Fila Dominika – III c
19.    Jaroszewska Klaudia – III c
20.    Leszcz Andżelika  - II a
21.    Żelaszkiewicz Aleksandra  - II a
22.    Bek Izabela – II b
23.    Oparcik Aleksandra – II b
24.    Skibińska Karolina – II b
25.    Czerczak Szymon – II c
26.    Misiak Marta – II c
27.    Misiak Piotr – II c
28.    Danielski Kacper – I a
29.    Szurgot Wiktoria – I a
30.    Kacperska Aleksandra – I b
31.    Majkowska Natalia – I b
32.    Mielcarek Wiktoria – I b
33.    Mituta Justyna – I b
34.    Stachowicz Natalia – I b
35.    Wąsik Martyna – I b
36.    Bartosik Monika – I c


Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników w nauce
oraz przykładnego zachowania.