Gimnazjum w Grzegorzewie

Get Adobe Flash player


Program wsparcia rówieśniczego - pomoc koleżeńska w nauce.

   W bieżącym roku szkolnym uczniowie kasy IIb zorganizowali pomoc koleżeńską dla kolegów i koleżanek mających trudności w nauce.
   Młodzież z klas IIb i IIIa będzie pomagała tym, którzy zgłoszą chęć korzystania z takiej pomocy. Prosimy zainteresowanych uczniów o zgłaszanie się do przewodniczącego klasy II b w celu uzyskania szczegółowych informacji.


HARMONOGRAM EGZAMINU GIMNAZJALNEGO - kliknij


INNOWACJE PEDAGOGICZNE

Innowacja pedagogiczna - klasa twórczego rozwoju - kliknij
Innowacja pedagogiczna - klasa z rozszerzonym językiem angielskim i niemieckim - kliknij

Dokumenty w formacie PDF.



 Kalendarz roku szkolnego 2016 - 2017 - kliknij

Kalendarium szkoły w roku szkolnym 2016/2017

Termin

                      Zadanie                     

Osoby odpowiedzialne

1 września 2016 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Iwona Gajda

Jacek Czaplewski

1 września 2016 r.

Rocznica wybuchu II wojny światowej – udział w uroczystościach gminnych

Udział nauczycieli

i uczniów

21 września 2016 r.

Pielgrzymka młodzieży z klas trzecich do Lichenia

Danuta Krych

Wrzesień 2016 r.

Wycieczka do parku linowego w Lubinach – klasa I c

Justyna Gembicka

Wrzesień 2016 r.

Szkolny konkurs wiedzy o Niemczech.

Elżbieta Świtaj

30  września2016 r.

Wyjazd na Noc Naukowców do Poznania

Justyna Gembicka

30 września 2016 r.

Klasowe obchody Dnia Chłopca

Wychowawcy klas

14 października 2016 r.

Uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej

Samorząd Uczniowski

Październik 2016 r.

Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.

Elżbieta Świtaj

22  października 2016r.

Wycieczka na Poznania – PGA Poznań

Iwona Kaniewska

Październik 2016 r.

Wycieczka do Poznania - klasa III a

Anna Buczkowska

10 listopada 2016r.

Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

Iwona Gajda

Jacek Czaplewski

Renata Kulig

11 listopada 2016 r.

Narodowe Święto Niepodległości – uroczystości gminne

Iwona Gajda

Jacek Czaplewski

Renata Kulig

Listopad 2016 r.

Szkolny konkurs recytatorski.

Anna Buczkowska

24 listopada 2016 r.

Zabawa andrzejkowa

Anna Buczkowska

Zbigniew Koszowski

Grudzień 2016 r.

Rocznica Wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Malwina Piskorska

Grudzień 2016 r.

Udział w akcja „Góra Grosza”

Justyna Gembicka

22 grudnia 2016 r.

Jasełka

Maria Marko

Renata Kulig

Styczeń 2017 r.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Iwona Kaniewska

Styczeń 2017 r.

Szkolny konkurs języka niemieckiego

Elżbieta Świtaj

Styczeń 2017 r.

Wyjazd na spektakl teatralny „Kamienie na szaniec” do MDK w Kole

Iwona Gajda

26 stycznia  2017 r.

Bal karnawałowy

Alina Główczyńska

Sławomir Walczak

Luty 2017 r.

Wyjazd na lodowisko do Uniejowa

Justyna Gembicka

14 lutego 2017 r.

Szkolne walentynki

Samorząd Uczniowski

8 marca 2017 r.

Uroczystości szkolne związane z Dniem Kobiet

Wychowawcy klas

Marzec 2017 r.

Wyjazd do MDK w Kole na spektakl „Dziady”

Anna Buczkowska

Marzec 20167 r.

Szkolny konkurs ortograficzny.

Maria Marko

Kwiecień 2017 r.

Wyjazd na Uniwersytet Łódzki- warsztaty dla uczniów, planetarium.

Justyna Gembicka

Kwiecień /Maj 2017 r.

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Malwina Piskorska

Maj 2017 r.

Wycieczka do kopalni soli w Kłodawie

Alicja Janczak

Maj 2017 r.

Wycieczka krajoznawcza -jednodniowa

Iwona Gajda

1 czerwca 2017 r.

Dzień Dziecka na sportowo

Jacek Czaplewski

Sławomir Walczak

Zbigniew Koszowski

Czerwiec 2017 r.

Wycieczka do Wrocławia

Alicja Janczak

Czerwiec 2017 r.

Wycieczka czterodniowa na Mazury

Aleksandra Piórkowska

Czerwiec 2017 r.

Wycieczka jednodniowa do Uniejowa

Anna Buczkowska

23 czerwca 2017 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Alicja Janczak

Jacek Czaplewski

1 września 2017 r.

Uroczyste rozpoczęcie  roku szkolnego 2017/2018

Justyna Gembicka

Jacek Czaplewski